/ Apie mus

Apie mus

UAB „TML-LT“ vysto, gamina ir tiekia sprendimus, taikomus gamyboje. Individualus pasiūlymas ir patikimumas – mūsų bendradarbiavimo su partneriais ir klientais pagrindas.

REKVIZITAIDISTRIBUCIJASERVISO CENTRAS

UAB „TML-LT” KONTAKTINĖ INFORMACIJA IR REKVIZITAI

 • UAB „TML-LT”
 • Įmonės kodas 302758705
 • PVM mokėtojo kodas LT100007306413
 • Adresas Bijūnų g. 19, 66226 Druskininkai, Lietuva
 • Tel. 8 313 41133
 • info@tml.lt
 • www.tml.lt
 • Banko sąskaitos numeris – LT234010040900678724
 • Bankas – Luminor Bank AB
 • SWIFT kodas – AGBLLT2XXXX

Sandėlio adresas:


DISTRIBUCIJA

Mes bendradarbiaujame tik su geriausiais pasaulio gamintojais ir tik tiesiogiai, todėl galime pasiūlyti optimalų sprendimą atsižvelgdami pirmiausiai į kliento poreikius.

  Mūsų tiekėjai:


Taip pat įmonės:
 • Supvan
 • MAX
 • L-Mark

• Distribucijos sertifikatai – informacija ruošiama

DSG-Canusa

DSG-Canusa GmbH (Vokietija) - terminiai vamzdeliai ir gaminiai
DSG-Canusa GmbH (Vokietija) – terminiai vamzdeliai ir gaminiai

Vienas iš didžiausių terminių vamzdelių ir termo susitraukiančių produktų gamintojų pasaulyje.

Įmonės istorija

1972 m susijungus dviem įmonėms – Arenz Metalbau GmbH, pramoninės plastiko apdirbimo įrangos (ekstruderiai, ekstruzijos linijos, kita technologinė įranga) kūrėjai ir gamintojai, ir prekybinei įmonei DSG Schrumpfschlauch GmbH, buvo įkurta nauja įmonė, kuri specializavosi terminių vamzdelių ir medžiagų DSG pavadinimu gamyba. Naujosios įmonės išskirtinis skiriamas bruožas buvo tas, kad ji pati turėjo ir gamybinę įrangą termo susitraukiančių produktų gamybai, ir tyrimų centrą, kuriame buvo kuriamos naujos polimerinės kompozicijos ir technologijos jų apdirbimui. Naujai įkurtos įmonės oficialus pavadinimas DSG Schrumpfschlauch GmbH.

Tais pačiais metais buvo užregistruotas prekinis ženklas DERAY, žymėjęs, kad terminis vamzdelis, polimerinė kompozicija, iš kurios ji pagaminta, ir apdirbimo technologija buvo sukurti DSG Schrumpfschlauch GmbH tyrimų centre Meckenheim, mieste Vokietija.
1992 metai DSG Schrumpfschlauch GmbH atidaro gamyklą Lenkijoje, Czluchow mieste. Į naują gamyklą iš Vokietijos buvo perkeltos dauguma rankinių operacijų, sumontuotos terminių vamzdelių pūtimo linijos, įkurtas didelis sandėliavimo kompleksas. DSG Schrumpfschlauch GmbH Meckenheim mieste esančiame tyrimų centre buvo sukurti 3 tipai terminių vamzdelių, skirtų gaminti Lenkijoje esančioje gamykloje ir platinti Rytų Europos rinkose. Šie vamzdeliai buvo kuriami atsižvelgiant į reikalavimus, galiojančius (tuo metu) ne tik Ekonominės savitarpio pagalbos tarybos šalių standartus, bet ir atitinkančius normas, galiojusias Vakarų Europoje.
Patraukli kaina ir geriausios to meto terminių vamzdelių charakteristikos leido iškovoti ilgalaikius ir lojalius vartotojus įvairiausiose pramonės šakose ir sukurti ilgalaikį pozityvų įvaizdį tiek pačios DSG įmonės, tiek jos atstovų Rytų Europos rinkose, kaip įmonių, orientuotų į realius klientų poreikius ir užklausas.
1998 metais DSG įėjo į Kanados holdingą ShawCor, ir DSG susiliejus su savo dukterine įmone Canusa-EMI, taip pat gaminusia termo susitraukiančius produktus, buvo įkurta nauja įmonė DSG-Canusa. Tokiu būdu įmonė DSG-Canusa turėjo jau 3 gamyklas – Kanadoje (Toronto mieste), Vokietijoje (Meckenheim mieste) ir Lenkijoje (Czluchow mieste), kurių kiekviena griežtai specializavosi pagal produktų tipus.
2009 metai uždaroma gamykla Lenkijoje ir atidaroma Kinijoje.
2013-2014 metai suplanuotos naujos biurų ir sandėlių komplekso statybos ir atidarymas netoli Bonos miesto. Naujos gamybinės aikštelės leis padidinti ekstruderių kiekius ir padidinti termo susitraukiančių medžiagų gamybos apimtis kelis kartus.
Įmonė DSG-Canusa turi du mokslinius tyrimų centrus:
• Vokietijoje (Rheinbach mieste) – prekybinio ženklo DERAY produktų kūrimas ir gamyba,
• Kanadoje (Toronto mieste) – prekybinio ženklo CANUSA produktų kūrimas ir gamyba.

3M

3М (JAV) - lipnių medžiagų gamyba
3М (JAV) – lipnių medžiagų gamyba

Įmonės 3M® prekių ženklai žinomi visame pasaulyje: Scotch, Post-it, Command, Filtrete, Nexcare, Scotch-Brite, Scotchgard, Scotchprint. Įmonė gamina tūkstančius unikalių produktų ir užima lyderiaujančias pozicijas daugelyje sričių – nuo sveikatos apsaugos iki kelių eismo saugos, nuo produktų, skirtų namams ir biurams, iki optinių plėvelių LCD ekranams. Įmonė 3M buvo įkurta 1902 m. Two Harbors mieste (Minesotos valstijoje) kaip kalnakasybos įmonė, o vėliau įkūrė ir perdirbimo įmonę. Dabar 3M pavirto į diversifikuotą technologinę įmonę su plačia geografine veikla, kurios centrinė būstinė yra JAV, Saint Paul mieste.
3M pasaulyje:
• Pardavimai pasaulyje 2007 metai – 24.462 mlrd. JAV dolerių,
• Pardavimai pasaulyje (išskyrus JAV) – 15.475 mlrd. JAV dolerių (63% visų įmonės pardavimų)
• Yra daugiau negu 60 šalių.
• Įmonės 3M produktai parduodami beveik 200 šalių.
• Daugiau negu 76000 darbuotojų
• Įmonių kiekis: 145 įmonės (visame pasaulyje)
• Pardavimų atstovybės: 169 (visame pasaulyje).
Prekinio ženklo 3M produktai čia

ZEUS

ZEUS (JAV) - terminiai vamzdeliai, vamzdeliai iš fluoroplasto
ZEUS (JAV) – terminiai vamzdeliai, vamzdeliai iš fluoroplasto

Įmonė Zeus® buvo įkurta 1966 metais. Specializuojasi termo susitraukiančių produktų iš fluoropolimerų gamyboje. Turi aibę patentų polimerų technologijoje. Pasaulinis lyderis aukštųjų technologijų PTFE vamzdelių kūrime ir gamyboje.

iprotex, innotect

iprotex (Vokietija) - pintų žgutų gamyba
iprotex (Vokietija) – pintų žgutų gamyba

innotect (Vokietija) - pintų žgutų gamyba
innotect (Vokietija) – pynių gamyba

Vokietijos įmonė, kurianti, gaminanti ir parduodanti pynes mechaninei laidų ir kabelių apsaugai, pynių formavimui. Visa gamyba vyksta Vokietijoje (kokybė „Made in Germany“).
Produkcija naudojama automobilių pramonėje, geležinkelių transporte, oro, kosmoso ir karo technikoje.
Turi kelis padalinius: Iprotex®, gaminantis pintas pynes, ir Innotec®, gaminantis megztas pynes.

LINTEC

LINTEC (Japonija) - lipnių medžiagų gamyba
LINTEC (Japonija) – lipnių medžiagų gamyba

Lintec® įkurta 1934 metais. Centrinis biuras Japonijoje, Tokijo mieste.
Šiuo metu Lintec® yra lyderiaujantis lipnių medžiagų Japonijos gamintojas. Įmonė gamina platų asortimentą produktų, kurių tarpe yra specializuotos medžiagos etiketėms iš popieriaus ir plėvelės, laminuojančios plėvelės, specialios plėvelės automobilių pramonei, juostos, naudojamos puslaidininkių gamyboje. Vienas iš Lintec padalinių kuria ir gamina fleksografinę įrangą.

Fuji Copian

Fuji Copian (Japonija) - dažančių juostelių terminio pernešimo spaudai gamyba
Fuji Copian (Japonija) – dažančių juostelių terminio pernešimo spaudai gamyba

Fuji Copian® UK Ltd., įkurta 1989 metai kaip europietiškasis Fujicopian Co., Ltd, esančio Japonijoje, Osakos mieste, padalinys. Fuji Copian yra aukštos kokybės visų tipų (vaško, vaško-dervos, dervos) ir spalvų (juodų ir spalvotų) dažančių juostelių terminio pernešimo spaudai gamintojas. Gamyba yra sertifikuota pagal ISO 9001:2000 standartą.

Ricoh

Ricoh (Japonija) - dažančių juostelių terminio pernešimo spaudai gamyba
Ricoh (Japonija) – dažančių juostelių terminio pernešimo spaudai gamyba

Ricoh® įkurta Japonijoje 1936 metais, kaip įmonė gaminanti šviesai jautrų popierių ir optiką. Ricoh nuolat vystė naujas technologijas. Įranga tapo greitesnė, patikimesnė, funkcionalesnė. Europoje ir Šiaurės Amerikoje prekinis ženklas Ricoh atsirado 1981 metais. Šiai dienai šiame tarptautiniame holdinge dirba 80000 žmonių daugiau negu 300 vietų pasaulyje.
Mūsų įmonė bendradarbiauja su įmonės padaliniu Ricoh-Thermal – dažančių juostelių terminio pernešimo spaudai, terminio popieriaus ir terminio kartono gamyba. Ricoh gaminamas terminis popierius naudojamas lyderiaujančių etikečių gamintojų, įmonių Fasson ir Raflatac.
Ricoh daug dėmesio skiria aplinkos apsaugai. Aplinkos apsaugos sistema užtikrinama atitikimu tarptautiniam standartui ISO 14001. ISO 14001 – tarptautinis standartas, kurio turėjimas pripažįstamas valstybinių organizacijų, gamybinių ir vartotojų asociacijų skelbiamuose viešuosiuose konkursuose.

FASSON

FASSON (JAV) - lipnių medžiagų gamyba
FASSON (JAV) – lipnių medžiagų gamyba

Įmonės pavadinimas kilo iš sutrumpinimo Fast Stick on (angl.). Fasson – lipnių ruloninių medžiagų prekybinis ženklas, priklausantis įmonei Avery Dennison. Avery Dennison yra lipnių medžiagų ir etikečių pasaulinis gamintojas.
Įmonė Fasson įkurta 1954 metais. Gamina lipnias medžiagas rulonuose ir lapais, lipnias medžiagas ir plėvelės ir folijos. Įmonės būstinė yra Pasadenos mieste, Kalifornijos valstija (JAV). 2007 m. įmonės apyvarta sudarė 6.3 mlrd. JAV dolerių.
Fasson etiketės plačiai naudojamos žymėjimui, brūkšniniams kodams ir prekių identifikavimui.
Gamybiniai pajėgumai išskirstyti po visą pasaulį: Šiaurės Amerikoje Pietų Amerikoje, Azijos ir Ramiojo vandenyno regione ir Europoje.

FLEXcon

FLEXcon (Olandija) - lipnių medžiagų gamyba
FLEXcon (Olandija) – lipnių medžiagų gamyba

Įmonės FLEXcon® istorija prasidėjo 1956 metai nedidele gamyba ir šiandien išaugo iki didelio pasaulinio lipnių polimerinių medžiagų gamintojo.
Įmonė specializuojasi lipniuose polimeruose, todėl reguliariai rinkai pateikia naujų produktų su unikaliomis savybėmis, pavyzdžiui, specialaus apdirbimo plėvelė, leidžianti sukurti etiketę su informacija, atsparią patiems agresyviausiems tirpikliams, tokiems kaip acetonas.
Gamyba sertifikuota pagal ISO 9001:2008.

Polyonics

Polyonics (JAV) - lipnių medžiagų gamyba
Polyonics (JAV) – lipnių medžiagų gamyba

Polyonics® Inc., įkurta 1995 metai ir yra lipnių etikečių žaliavos iš poliamido, aukštai temperatūrai atsparaus poliesterio, nailono, aliuminio gamintoja.
Pagrindinės šių medžiagų naudojimo sritys – elektronikos gamyba, transportas, oro ir kosmoso pramonė. Polyonics produkcija saugi aplinkai ir atitinka REACH ir RoHS reikalavimus. Polyonics gamyba sertifikuota pagal ISO 9001:2008.

F.P.E.

F.P.E. (Italija) - lipnių medžiagų gamyba
F.P.E. (Italija) – lipnių medžiagų gamyba

Jauna dinamiška italų įmonė F.P.E. specializuojasi identifikavimo etikečių su specialiomis savybėmis, naudojamų įvairiose pramonės srityse, gamyboje.
F.P.E. produkcija išsiskiria aukšta kokybe ir patrauklia kaina. F.P.E. gamybos lipnūs žymekliai – ekonomiškas ir patikimas sprendimas kabelių ir laidų žymėjimui.

cab

cab (Vokietija) – spausdinimo įranga ir aksesuarai
cab (Vokietija) – spausdinimo įranga ir aksesuarai

Įmonė cab® įkurta 1975 metais. Jau daugiau negu 30 metų įmonė kuria ir diegia naujas technologijas produktų žymėjimo įrengimų ir sistemų srityje. Įmonės tikslas – aukščiausia kokybė ir geriausi techniniai sprendimai. Inovatyvios idėjos ir nauji produktai kuriami visiems vartotojų ir įmonės partnerių poreikiams patenkinti.
Visas produktų kūrimo ir gamybos ciklas pilnai vykdomas Vokietijoje – „Made in Germany“ kokybė! Pagrindinė komponentų dalis gaminama pačios įmonės naudojant šiuolaikišką įrangą. Tai leidžia nuolat kontroliuoti kokybę ir užtikrinti gamybos lankstumą.
Vokietijoje cab biuruose dirba daugiau negu 230 darbuotojų. Tarptautinis įmonės tinklas jungia 5 tarptautinius filialus ir 350 kvalifikuotus platintojus beveik 60 šalių.
Dėl savo patirties įmonė cab tapo viena iš pasaulinių lyderių savo srityje. Įmonė rinkai tiekia ne tik spausdintuvus su savo prekės ženklu, bet taip pat yra viena iš didžiausių OEM spausdintuvų gamintojų pasaulyje garsioms įmonėms.
Įmonės cab produktų asortimentą sudaro terminio pernešimo spausdintuvai, tiek pradedančiojos, tiek pramoninės klasės, platus papildomų spausdintuvų priedų pasirinkimas (peiliai, suvyniotuvai, išvyniotuvai ir t. t.), aplikatoriai automatiniam etikečių klijavimui ir lazeriai žymėjimui.
Prekinio ženklo cab produktai čia

Canon Finetech

Canon Finetech (Japonija) - spaudos įranga
Canon Finetech (Japonija) – spaudos įranga

Centrinis Canon® biuras įsikūręs Japonijoje, Tokijuje mieste. Canon – vienas iš pasaulinių lyderių skaitmeninės įrangos kūrime, taip pat ir kabelių spausdintuvų, skirtų laidų ir kabelių žymėjimui. Nuo pat įkūrimo 1937 metais, įmonė užėmė pirmaujančias pozicijas foto, videotechnikos ir informacinių technologijų srityje. Šiuo metu įmonė įsisavina perspektyvų IT sektorių, teikdama vertingus komercinius sprendimus.
Visame pasaulyje Canon grupė jungia daugiau negu 230 įmonių, kuriose dirba daugiau negu 118 tūkst. darbuotojų. Mūsų įmonė dirba su Canon padaliniu, kuris specializuojasi kabelinių spausdintuvų kūrime ir gamyboje. Spausdintuvų Canon M1 linija gaminama nuo XX a. pabaigos.

Partex

Partex (Švedija) – laido ir kabelio žymėjimo sprendimai
Partex (Švedija) – laido ir kabelio žymėjimo sprendimai

Įmonė Partex®, įkurta 1948 metai Švedijoje ir jau daugiau negu 60 metų užima lyderiaujančias pozicijas žymėjimo priemonių tiekime visame pasaulyje.
Markiravimo (žymėjimo) sistemos sukurtos greitam ir tiksliam kabelių, laidų ir vamzdžių, naudojamų elektros skyduose, skirstytuvuose ir komutavimo spintose, identifikavimui. Šiuolaikinių kabelių sistemų sudėtingumo didėjimas kartu padidino ir reikalavimus žymėjimo sistemoms. Tai liečia ir ženklinime pateikiamos informacijos kiekį, ir paprastumą bei operatyvumą ją užrašant bei skaitant. Štai kodėl PARTEX, turėdama daugiametę patirtį žymėjimo produktų, atitinkančių griežčiausius tarptautinius standartus, kūrime ir gamyboje, investuoja į neginčytiną savo gaminių kokybę ir naudojimo patogumą
Šiandien PARTEX – viena iš pasaulinių savo sektoriaus lyderių, jos gaminiai naudojami daugiau negu 100 pasaulio šalių. Didžiausi elektros komponentų gamintojai, pavyzdžiui, Weidmueller; Groupe Schneider, Electric components, АВВ, Electrical Equipments, siūlydami žymėjimo produktus su savo prekiniu ženklu, jų gamybą užsako iš PARTEX. PARTEX gaminių didžiausiais vartotojais yra tokios įmonės kaip Volvo, Car production, SAAB Automobile, Bombardier, Train production, Siemens, Train production, Tetra Pak, Packaging machines ir kitos. Žymėjimo priemonių PARTEX naudojimas yra vienas iš labiausiai vykusių sprendimų užtikrinant reikalingą elektros montažo kokybę optimaliu efektyvumo ir kainos santykiu.
Aukštos kokybės ir ekologiška gamyba yra PARTEX prioritetai, ką patvirtina ir įmonės turimi ISO 14001 ir ISO 9001 sertifikatai.
Prekinio ženklo PARTEX produktai čia

ECS

ECS (Lenkija) – terminių vamzdelių gamyba
ECS (Lenkija) – terminių vamzdelių gamyba

ECS Cable Protection Sp. z o.o. yra terminių vamzdelių gamintojas. Termo susitraukiantys gaminiai gaminami įvairių versijų: plonomis, pastorintomis ir storomis sienelėmis. Taip pat yra gaminių be halogenų su sertifikatu, kad atitinkana UL224 standartą. Visi gaminiai siūlomi plačiu asortimentu: įvairių dydžių ir spalvų, su klijų sluoksniu ir be.

SERVISO CENTRAS

Spaudos įrenginių popardaviminio aptarnavimo ir remonto centras

  Terminiai spausdintuvai cab. Aplikatoriai Hermes.
 • Priešpardaviminės ir popardaviminės konsultacijos dėl darbo su įranga, programavimo ir programinės įrangos galimybių
 • Įvedimas į eksploataciją
 • Apmokymai dirbti su įrenginiais, etikečių projektavimo ir spaudos programine įranga
 • Cab etikečių spausdintuvų cab autorizuotas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas bei remontas
 • Etikečių formato projektavimas specializuotomis programomis ir vidine spausdintuvų cab programavimo kalba
 • Pogarantinis aptarnavimas ir remontas terminio pernešimo spausdintuvų cab, HellermannTyton, Tyco Electronics, Weidmueller, Partex, Wago, Brady, Phoenix Contact, Marschall, Thermopatch.
  Spausdintuvai kabelių žymėjimui Canon, Partex, L-MARK, Supvan
 • Garantinis ir pogarantinis aptarnavimas terminio pernešimo spausdintuvų
  Kita
 • Naudojamų terminio pernešimo spausdintuvų ir eksploatacinių medžiagų auditas. Nustatymų optimizacija ir eksploatacinių medžiagų, geriausiai tinkančių užsakovo užduotims, parinkimas.